5 czerwca 2023

Konferencja podsumowująca projekt „ICT i nowe technologie gwarancją rozwoju UTW

Projekt współfinasowany przez Unię Europejską pt „ICT i nowe technologie gwarancją rozwoju UTW”  dobiegł końca. W dniach 15-26 maja br została zrealizowana jego zasadnicza, mobilna  część – pobyt 16 uczestników , słuchaczy UTW  w greckiej miejscowości Tolo.  W trakcie tego pobytu 16 osób uczestniczyło w kursie „Wdrażanie technologii informacyjno- komunikacyjnych oraz nowych technologii do procesu nauczania”. Podsumowaniem projektu była konferencja, w której w formie prezentacji pokazaliśmy poszczególne jego etapy. W prezentacji znalazły się także  wypowiedzi uczestników projektu, którzy dzielili się tym co im dał udział w projekcie a także tym, w jaki sposób wykorzystywać będą nabytą wiedzę.

W konferencji uczestniczyli oprócz licznie zgromadzonych słuchaczy UTW władze miasta Tarnowskie Góry z burmistrzem Arakdiuszem Czechem i przewodniczącym Rady Miasta Adrianem Wolnikiem, władze Powiatu Tarnogórskiego , które reprezentował Stanisław Torbus – członek zarządu ,  poseł RP – Tomasz Głogowski.

Uczestnicy projektu z rąk Burmistrza i członka Zarządu Powiatu otrzymali certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w kursie.

Miłą niespodziankę sprawili nam uczestnicy rejsu – tarnogórzanie (i nie tylko) ,  z którymi spotkaliśmy się w Tolo. W krótkim występie zaprezentowali się ze swoim , szantowym repertuarem.

W holu Tarnogórskiego Centrum Kultury została zaprezentowana wystawa zdjęć oraz obrazów, prac florystycznych związanych z naszym pobytem w Tolo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W poniższym linku zaprezentowano poszczególne etapy realizowanego projektu

UTW TOLO 2023

Opublikowane: 18 czerwca 2023