28 listopada 2022

Nasze jubileusze – spotkanie w Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim

Żyjmy pełnym życiem, póki życie nam daje coś w darze.
Żyjmy pełnym życiem, nie pozwólmy , by okradł nas czas.

Tradycją już się stało wspólne świętowanie naszych okrągłych rocznic urodzinowych. Także w tym roku,28 listopada, szacowni jubilaci 90, 85,80, 75, 70- spotkali się jak zawsze w pałacowych wnętrzach gościnnego Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim.

Wspólne rozmowy, śpiew- dużo humoru i miłe wspomnienia przy oglądaniu fotografii były okazją do zacieśniania przyjacielskich kontaktów studentów uniwersytetu trzeciego wieku. I jak podkreślił dyrektor CKŚ, dr Stanisław Zając, „przyjaźń” UTW z tą placówką kultury jest także inspiracją do wielu ciekawych wydarzeń i doświadczeń.

Wspólne spotkanie jubilatów zaszczycili swoją obecnością przedstawiciele Powiatu- starosta Krystyna Kosmala i członek Zarządu Krzysztof Łoziński. Wszyscy życzyli sobie i przyjaciołom zdrowia i wszelkiej pomyślności , ale także radości bycia wśród ciekawych ludzi, z którymi i dla których warto być. 

Spotkanie Jubilatów TS-UTW można podsumować refleksją: I wiem, że w życiu piękne są tylko chwile. Dlatego czasem warto żyć, dlatego czasem warto żyć! Nadal bo… W życiu piękne są tylko chwile! Tylko chwile…

 

 

 

 

 

Opublikowane: 1 grudnia 2022