13 czerwca 2026

Brydżowe emocje do ostatniego rozdania

Dzisiaj sala Tarnogórskiego Centrum Kultury wypełniła się miłośnikami brydża, a wszystko za sprawą organizowanego przez nasze stowarzyszenie Turnieju Brydżowego o Puchar Starosty Tarnogórskiego.

W wydarzeniu uczestniczyło 18 par reprezentujących Uniwersytety Trzeciego Wieku województwa śląskiego.

Po emocjonujących rozgrywkach zwycięzcy odebrali z rąk prezes Magdaleny Latacz piękne puchary.

I miejsce zajęła para z UTW w Dąbrowie Górniczej
II miejsce zajęła para z UTW w Myszkowie
III miejsce zajęła para z UTW w Rybniku

Drużynowo I miejsce zajęła para z UTW w Myszkowie zdobywając Puchar Starosty Tarnogórskiego.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, gratulujemy zwycięzcom, a organizatorom składamy wyrazy uznania za sprawne przeprowadzenie turnieju.

Cieszymy się, że wydarzenie przebiegło w miłej atmosferze i czekamy na kolejne spotkania przy brydżowym stole.

Opublikowane: 13 czerwca 2026