8 lipca godz. 10.30

Dni otwarte dla II grupy w Centrum Fizjoterapii i Rehabilitacji wraz z Ośrodkiem Rozwoju Kreatywności „Avatar” w Kompleksie Zamkowym „Stare Tarnowice”

Otrzymaliśmy zaproszenie od Pana Rajnera Smolorza – właściciela Kompleksu Zamkowego „Stare Tarnowice” na Dni Otwarte Centrum Fizjoterapii i Rehabilitacji wraz z  Ośrodkiem Rozwoju Kreatywności „Avatar”.  To nowoczesne miejsce na miarę XXX wieku  ( zdjęcie wyżej) położone jest na terenie zabytkowego Kompleksu Zamkowego w Tarnowicach Starych . Wyposażone jest w najnowsze urządzenia do rehabilitacji  a także  diagnostyki neurologicznej. Wiele urządzeń wspomaganych jest  technologią VR.( wirtualną rzeczywistością). Zdaniem zespołu Centrum,  te zaawansowane technologie nie tylko pozwalają na lepsze zrozumienie procesów zdrowotnych, lecz także oferują nowe możliwości diagnostyki, terapii i edukacji medycznej.

To dla II grupy słuchaczy  ( i nie tylko) Centrum swoje podwoje udostępni 8 lipca o godz. 10.30. Wskazanym jest, aby być ubranym na sportowo i posiadać zmienne obuwie. W programie Dni:

  • powitanie przez Pana Rajnera Smolorza,
  • krótka prelekcja psychologa, fizjoterapeutów,
  • zwiedzanie Centrum,
  • zapoznanie się z ofertą Centrum
    Osoby , które już zgłosiły chęć wzięcia udziału w Dniach otwartych otrzymają powiadomienie na whats appie lub sms-em. Mamy jeszcze 3 wolne miejsca – zgłosić chęć uczestnictwa na nr 513 191 176 ( whats, sms)
Opublikowane: 7 czerwca 2024