2021 rok

Zajęcia online rozpoczęte – językowe, artystyczne , gimnastyka z tańcem i yoga

Pragniemy zachęcić Was do udziału w zajęciach językowych, florystycznych i sportowych za pośrednictwem aplikacji ZOOM lub komunikatorów internetowych Duo, WhatsApp. Zakończone w grudniu 2020 zadanie „Tarnogórska Akademia Seniora” pokazało, że potrafimy podołać nowym wyzwaniom  i sprawia nam to wielką satysfakcję.Będziemy je prowadzić w takiej formie  do czasu unormowania się sytuacji epidemiologicznej.

Co będzie nam potrzebne , aby skorzystać z takiej formy edukacji ?  Komputer, laptop z kamerą i mikrofonem  dla osób korzystających z aplikacji ZOOM czyli programu umożliwiającego prowadzenie video czatów lub telefon komórkowy z funkcjonującym inernetem i kamerą.

Jakie zajęcia będą prowadzone w formie online? Kliknij w Harmonogram zajęć online w 2021 roku

Jak dołączyć do grupy? W godzinach od 15.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku prosimy o skontaktowanie się z prowadzącym zajęcia lub starostą  , który zapisze do konkretnej grupy i poinformuje o dokładnym terminie zajęć.

Odpłatność za zajęcia .Zajęcia będą odpłatne wg stawek obowiązujących na rok 2020/2021 i tak : językowe 75 zł za okres styczeń- maj 2021, florystyka – 45 zł/kwartał + koszt materiałów, yoga – 12 zł/zajęcie (płatne za cały m-c z góry), gimnastyka z tańcem 10 zł/zajęcie( płatne za cały m-c z góry) i yoga 12 zł/zajęcie. Te dwa ostatnio wymienione zajęcia sportowe otrzymały dosfinansowanie z Gminy Tarnowskie Góry i odpłatność wynosi odpowiednio 3 i 4 zł/zajęcie

Wpłat dokonujemy na konto bankowe stowarzyszenia.

Opublikowane: 5 stycznia 2021