Do 17 sierpnia 2022

Dokonywanie wpłat na wycieczkę do Drezna – druga grupa

Zwolniły się 4 miejsca.

Wycieczka do Drezna w terminie 4-6 październik br ( II termin)  odbędzie się   lecz nie wszyscy dokonali jeszcze wpłaty za nią.  Z uwagi na fakt, że musimy dokonać przedpłaty na nocleg i wyżywienie prosimy o dokonanie wpłat w wysokości 650 zł do 17 sierpnia br. Pozostałość 56 EURO wpłacamy w dniu wyjazdu w autobusie. Istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty. Kto z uczestników pragnie z tego skorzystać niech skontaktuje się z prezesem Magdaleną Latacz tel 513 191 176 .

Organizatorem wycieczki jest  Ewa Słabik tel 500 664 298  w godz.  17-19 od poniedziałku do piątku.

Program wycieczki

I dzień

 1. Wyjazd godz. 5.00
 2. Zwiedzanie Parku Narodowego Szwajcarii Saksońskiej – krainy fantastycznych krajobrazów skalnych m.in kamiennego, malowniczego mostu Bastei z widokiem na Łabę.
 3. Przejazd do Konigstein – zwiedzanie malowniczej twierdzy na skale związanej z Augustem II Mocnym (miejsce wielkich zabaw królewskich).
 4. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu (pokoje 2, 3, 4 os. z łazienkami ). Obiadokolacja w restauracji w pobliżu hotelu.

II dzień:

 1. Śniadanie w hotelu.

 2. Przejazd do Drezna – spacer po mieście: Plac Teatralny – zaliczany do najpiękniejszych w Europie. Zwiedzanie kompleksu Zwinger: Galerii Starych Mistrzów z Madonną Sykstyńską Rafaela,  Sali Matematyczno – Fizycznej

 3. Czas wolny.

 4. Przejazd do hotelu i obiadokolacja

 5. Wieczorne zwiedzanie Gorlitz – jednego z najpiękniejszych miast Niemiec (dla chętnych)

III dzień:

 1. Śniadanie i wykwaterowanie się z hotelu

 2. Przejazd do Miśni – zwiedzanie manufaktury i Muzeum Porcelany. Zwiedzanie Skarbca – Nowe Zielone Sklepienie w Dreźnie (Zwinger)

 3. Czas wolny

 4. Powrót do Tarnowskich Gór, przyjazd ok 23.00

W cenie przejazd i ubezpieczenie,  2 noclegi w hotelu w Zgorzelcu , wyżywienie -2 śniadania, 2 obiadokolacje, pilot i miejscowy przewodnik po Dreźnie i okolicy, bilety wstępu.

 

Opublikowane: 5 sierpnia 2022