16 maja 2022

Nasi słuchacze w czołówce nagrodzonych na V Konkursie Fotograficznym organizowanym przez Akademię WSB w Dąbrowie Górniczej.

Dobra passa naszych fotografów trwa.

Uniwersytet Trzeciego Wieku Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej  zorganizował V Konkurs Fotograficzny , którego tematem było „Moje miejsce na ziemi” Konkurs był dedykowany słuchaczom UTW  z województw: śląskiego, łódzkiego oraz małopolskiego. a jego celem było pokazanie piękna i różnorodności ponadpokoleniowej utrwalanej na fotografiach przez słuchaczy Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Prace oceniane były w trzech kategoriach konkursowych : architektura, natura/przyroda, człowiek.

Na konkurs wpłynęło 327 fotografii , którego autorami było 65 uczestników z 28 Uniwersytetów Trzeciego Wieku, z województw śląskiego małopolskiego i łódzkiego. Dobra passa naszych fotografów trwa. W latach poprzednich zawsze zdobywali nagrody i tak też było w tym roku.

Tarnogórski uniwersytet w tej edycji reprezentowali Helena Domańska, Aleksandra Moch, Marek Krzywiecki, Krystyna Ścisłowska i Jerzy Ścierski , których prace zostały uhonorowane następującymi nagrodami:

  • Aleksandra Moch i Helena Domańska zdobyły  III miejsce w kategorii „Człowiek”
  • Aleksandra Moch i Marek Krzywiecki  zdobyli wyróżnienie w kategorii „Architektura”

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i uczestnikom konkursu i życzymy im , aby dalej doskonalili  swój fotograficzny warsztat.

A oto nagrodzone prace

Kategoria „Człowiek”

Aleksandra Moch

 

 

 

 

 

Helena Domańska

 

 

 

Kategoria „Architektura”

 

 

Aleksandra Moch

 

 

 

 

Marek Krzywiecki

 

 

 

Poniżej pozostałe zdjęcia wysłane przez naszych fotografów na konkurs

Krystyna Ścisłowska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marek Krzywiecki

 

 

 

 

 

Aleksandra Moch

 

 

 

 

 

Helena Domańska

Opublikowane: 18 maja 2022