16-17 wrzesień 2021

XIII Olimpiada Sportowa Uniwersytetów Trzeciego Wieku na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Zmagania sportowe 17 września od godz. 9.30 można oglądać na stronie www.youtube.telebim.com

Międzynarodowa Olimpiada Sportowa Uniwersytetów Trzeciego Wieku i Organizacji Senioralnych „Trzeci Wiek na start” odbywać się będzie w dniach 16-17 września br. na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

  • 16 września br w godzinach od 16.00 do 20.00  w rejonie Stadionu Śląskiego w Chorzowie odbędzie się Wieczór Integracyjny Seniorów . Wzorem lat ubiegłych na scenie będą się prezentowały zespoły artystyczne z poszczególnych uniwersytetów. Nas reprezentować będzie zespół taneczny „Frajda” prowadzony przez Ewelinę Pankiewicz.

         Wyjazd o godz. 14.00 z Osady Jana a następny przystanek Urząd Miasta ul. Sienkiewicza

  • 17 września br  Olimpiada Sportowa „Trzeci Wiek na Start”  na Stadionie Śląskim. Nasz uniwersytet reprezentować będzie 10 zawodników. Kapitanem drużyny  jest Bogusława Sukiennik. W tym dniu mile widziani są kibice  , których  zadaniem jest dopingowanie z trybun stadionu naszych zawodników. Jest to też okazja zobaczyć od środa ten znany obiekt sportowy.  Zapisy kibiców przyjmuje Basia Holy tel 669 710 574 .Ilość osób ograniczona – 20 osób.

          Wyjeżdżamy o 7.30  z Osady Jana i dalej sprzed Urzędu Miasta przy ul. Sienkiewicza . Powrót około godz. 16.00. Wyżywienie organizatorzy przewidzieli tylko dla zawodników. Kibice wyżywienie zapewniają sobie ze własnym zakresie.

Wyjazd  zarówno 16 jak i 17 września br jest bezpłatny.

 

 

Opublikowane: 25 sierpnia 2021