Listopad 2020

Zmiany osobowe w Zarządzie Stowarzyszenia

Z dniem 1 listopada br   Michał Sporoń złożył rezygnację z pełnionej funkcji wiceprezesa , która została przyjęta przez Zarząd Stowarzyszenia.

„Panu Michałowi składamy serdeczne podziękowania za dotychczasową współpracę życząc
wielu sukcesów, satysfakcji z podejmowanych działań oraz wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym. Niech to, co razem osiągnęliśmy, stanowi dla Pana  inspirację do dalszych działań.

Zarząd i Słuchacze Tarnogórskiego Stowarzyszenia-Uniwersytet Trzeciego Wieku”

 

Zgodnie z zapisami Statutu Stowarzyszenia Zarząd dokooptował do składu Zarządu Barbarę Holy , powierzając jej funkcję wiceprezesa. Pani Barbara Holy wyraziła zgodę na powołanie i objęcie tej funkcji w Zarządzie.

Barbara Holy jest członkiem Stowarzyszenia od 2010 r  aktywnie uczestnicząc we wszystkich jego przedsięwzięciach . W 2019 roku podczas I Tarnogórskich Juwenaliów Seniorów   została wybrana Miss tego wydarzenia . Z wykształcenia inżynier komunikacji  , pełni   funkcję sekretarza w Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczypospolitej Polskiej  w oddziale katowickim. A z pasji to tancerka –  trzon zespołu tanecznego „Sie chce” , wokalistka – członek zespołu wokalnego „A-gie” , inspicjent  zespołu teatralnego, sportsmenka – uczestniczka sportowych olimpiad  w rzucie kulą  , rowerzystka  a podczas trwającej pandemii członek Samozwańczego Patrolu Rowerowego.

Opublikowane: 22 listopada 2020