do 23 września 2020

Oddaj swój głos na projekt „Bezpłatne zwiedzanie z przewodnikiem obiektów światowego dziedzictwa UNESCO – Zabytkowej Kopalni Srebra oraz Sztolni Czarnego Pstrąga w Tarnowskich Górach” w Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim

Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Tarnogórskiej skierowało do nas prośbę następującej treści:

Tarnogórzanie , przyjaciele Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Tarnogórskiej !!!!

Prosimy o oddanie głosu na projekt „Bezpłatne zwiedzanie z przewodnikiem obiektów światowego dziedzictwa UNESCO- Zabytkowej Kopalni Srebra oraz Sztolni Czarnego Pstrąga w Tarnowskich Górach”

Projekt ten znalazł się na liście Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego w zakładce ‚Zadania o zasięgu wojewódzkim” pod numerem MBO-0050/W/20 , dalej i zakłada udział w nim 4500 osób, które bezpłatnie skorzystają ze zwiedzania w/wym obiektów UNESCO. Głosowanie trwa do 23 września br . W głosowaniu oprócz dorosłych mogą brać udział także dzieci i młodzież w każdym wieku.
Głos oddajemy wchodząc na stronę https://ebo.slaskie.pl/pub/vote/2 . 

Pomóżcie  nam utrzymać miejsca pracy ! Wspomagajcie lokalną gospodarkę! Wspierajcie nasze wspólne dziedzictwo, które dostrzegł i docenił świat!

Zbigniew Pawlak – prezes Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Tarnogórskiej

 

Jak głosujemy:

Głos oddajemy wchodząc na stronę https://ebo.slaskie.pl/pub/vote/2 .  Dalej wchodzimy do zakładki „Zadania o zasięgu wojewódzkim”, znajdujemy nr wniosku MBO-0050/W/20 ,klikamy na kwadracik „1 punkt” – dodając tym samym swój punkt, schodzimy na stronę niżej wpisując swoje dane , nr telefonu i potwierdzając wymagane oświadczenia i następnie wysyłamy. Po chwili otrzymujemy SMS z kodem, który wpisujemy do ukazanej się strony.

 

Wspomóżmy Stowarzyszenie naszymi głosami , rozpropagujecie tą informację i zachęćcie do głosowania bliskich, przyjaciół i znajomych .

Zobaczcie również  filmik na stronie  https://www.facebook.com/smzt1954/

 

Opublikowane: 31 sierpnia 2020