8 lipca 2020

Wirtualne zakończenie roku akademickiego 2019/2020

Drodzy studenci,  wykładowcy, darczyńcy,  przyjaciele Tarnogórskiego Stowarzyszenia  Uniwersytet Trzeciego Wieku.

Nikt z nas nie przypuszczał, że w taki sposób  będziemy kończyć nasz trzynasty  rok akademicki.

Do współdziałania z naszym uniwersytetem zapraszaliśmy wielu znamienitych gości ale takiego „gościa”  jakim jest koronawirus nikt sobie nie życzył . Ten nieproszony gość sprawił, że musieliśmy zawiesić naszą  działalność. Brakowało nam wszystkim  spotkań, wykładów, zajęć, wspólnych  wypadów, śmiechu itd. ale miejmy nadzieje, że w niedługim czasie wszystko wróci do normy. Ks. Jan Twardowski, powiedział „Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna”. Tak więc kończymy  ten rok przekonani, że wszystkie zaplanowane przedsięwzięcia, jak i te tkwiące jeszcze w naszych głowach  uda nam się zrealizować, będą one jedynie trochę przesunięte w czasie.

Zakończenie roku akademickiego to okazja do podziękowań.  Kierujemy  je przede wszystkim do władz samorządowych reprezentowanych przez  Burmistrza Arkadiusza Czecha i  Starostę Krystynę Kosmala, gminnych i powiatowych instytucji kultury oraz słuchaczy, którzy w różnej formie wspierają działalność  naszego stowarzyszenia .

W krótkim kalejdoskopie pokazujemy  Wam  to co działo się w mijającym roku .

A na czas wakacji życzymy  zdrowia i wielu radosnych przeżyć.

Zarząd Stowarzyszenia

P.S

Producentem, reżyserem, operatorem filmowym , montażystą a także współscenarzystą  są: Barbara Zwolińska i Agnieszka Jelonek  z TgStacji. To za ich sprawą nasz pomysł zamienił się  w poniżej prezentowany film. DZIĘKUJEMY!!!!!

Opublikowane: 7 lipca 2020