24 marca 2020

Zakończona z kwotą 5925 zł zbiórka „Dla dzisiejszych rycerzy”

Ogłaszając akcję „Dla dzisiejszych rycerzy” chcieliśmy uzbroić w pełen rynsztunek naszych  RYCERZY – lekarzy oraz personel medyczny Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego S.A. im.B.Hagera w Tarnowskich Górach.

Za pośrednictwem portalu pomagam.pl i DZIĘKI WSPARCIU DOBRYCH LUDZI  5 925 zł . Kwota została  przelana na konto WSP SA w Tarnowskich Górach, który dokona za jej równowartość zakupu  30 profesjonalnych kombinezonów. Przeznaczenie środków było konsultowane z działającym w szpitalu Stowarzyszeniem „Na zdrowie”

To nasz mały wkład w wielkie dzieło walki o nasze zdrowie i życie.
DZIĘKUJEMY WAM RYCERZE !
Dziękujemy WSZYSTKIM  za wsparcie ‼️                                                                                                                             

Kwestę prowadził Michał Sporoń- wiceprezes stowarzyszenia , który był także inicjatorem zbiórki. A poniżej słowa jego podziękowania figurujące na facebooku

„PS
Z mojej strony, również dziękuję za ofiarność i ślę głębokie i gorące podziękowania – to był zaszczyt prowadzić tę kwestę –
z wyrazami szacunku
Michał Sporoń – wiceprezes UTW”

Kto nie zdążył lub nie wiedział o powyższej akcji może wesprzeć działające przy naszym szpitalu stowarzyszenie „Na zdrowie”  . Nasze stowarzyszenie w odpowiedzi na apel dr B. Poprawy – prezesa stowarzyszenia wsparło  zakup respiratorów dla szpitala  ale potrzeb jest wiele.

Poniżej konto Stowarzyszenia „Na zdrowie”

Stowarzyszenie „Na zdrowie”

42-600 Tarnowskie Góry ul. Opolska 21

Nr konta BGŻ BNP PARIBAS SA 09 1600 1462 1839 5059 0000 0001 wpisując w treść przelewu”Darowizna”

Opublikowane: 24 marca 2020