7 września 2019

Udział w programie telewizyjnym TVP 3 Katowice ” Studio 3 na lato”

TVP3 Katowice podczas  wakacyjnego  szlaku zawitała 7 września 2019 r do Tarnowskich Gór. W programie „Studio 3 na lato” pokazano historię i kulturę naszego miasta ,  ofertę turystyczną , wiele miejsca poświęcono Gwarkom 2019, które właśnie rozpoczęły się w naszym mieście.Przeprowadzono na żywo wiele wywiadów m.in z Burmistrzem Miasta Arkadiuszem Czechem , z prezesem SMZT  Zbigniewem Pawlakiem oraz z osobami związanymi z organizacją Gwarków .  W tym znamienitym gronie wystąpiło również nasze stowarzyszenie. Reprezentował nas zespół wokalny ‚a-gie” w repertuarze i przebraniu rockowym  . Był również krótki wywiad z prezesem stowarzyszenia – Magdaleną Latacz i dyrygentką zespołu Izabelą Lysik -Różańską. Towarzyszyli nam, ubrani w zielone koszulki słuchacze  uczęszczający na gimnastykę w galerii fitnessu z instruktorką Eweliną Pankiewicz oraz najbardziej aktywni  słuchacze

Program można zobaczyć pod adresem mailowym     www.katowice.tvp.pl/33053912/studio-3-na-lato

 

Opracowała: Magdalena Latacz

Opublikowane: 10 września 2019